Priests - sceniczna torpeda. Zobacz zapisy koncertów zespołu

Tuż przed krakowskim koncertem, mamy dla Was małą próbkę scenicznej ekspresji Priests. Zobaczcie ich występy na żywo podczas wielkich festiwali oraz w studiach rozgłośni radiowych. 
Wyglądali i brzmieli jak gwiazdy, jakby wielka scena ledwo mogła ich pomieścić - napisał po tegorocznym Pitchfork Festival zachwycony wysłannik portalu Stereogum. Podobnych reakcji po koncertach Priests było w ciągu ostatnich miesięcy więcej. Kwartet z Waszyngtonu stał się koncertową sensacją tego lata. W dodatku sensacją, która podbiła serca fanów kilku pokoleń słuchaczy. Dziennnikarz "Billboardu" przyznał, iż na koncercie Priests doskonale bawił się... jego ojciec, porównując zespół do Blondie.  Poza wspomnianym Pitchfork Festival, kwartet porwał publiczność m.in. na Primavera Sound w Barcelonie.

14 października o sile rażenia tej scenicznej torpedy przekonają się fani z Polski [kup bilet!]. Tymczasem proponujemy Wam zapisy kilku występów zespołów. Zarówno tych, które miały miejsce podczas renomowanych festiwali, jak i tych zarejestrowanych w kameralnych warunkach studia rozgłośni radiowej. Zobaczcie, co czeka Was w trakcie pierwszej odsłony Something Must Break. Przed Wami Priests!!!

Koncert na Primavera Sound


Koncert na Pitchfork Music Festival


Występ dla rozgłośni WCPO Lounge Acts